עין-השופט מפעלי תאורה היא החברה היחידה והמובילה בישראל

המספקת ללקוחותיה פתרון מלא למערכות התאורה שלהם

צפו בסרטון התדמית שלנו


אודות אלתם


50 שנות אור

אלתם עין השופט היא החברה הגדולה והמובילה בישראל בייצור ושיווק רכיבי ואביזרי תאורה.עם 50 שנות ניסיון בתחום התאורה, אלתם ידועה ברמת האיכות הגבוהה של מוצריה, במגוון הגדול של המוצרים וביכולתה להתאים את מוצריה לצרכי השוק.

בשנים האחרונות, אלתם הפנתה את כוחה לפיתוח ושיווק פתרונות תאורה ירוקים ללקוחותיה, וסיוע להם בביצוע התייעלות אנרגטית בתחום התאורה.

אלתם עין השופט הוקמה ב-1967 וכיום הינה החברה הגדולה בישראל ומהמובילות בעולם בתחומה. החברה מפתחת, מייצרת ומשווקת פתרונות תאורה מתקדמים.

לחברה סל מוצרים רחב המספק רכיבי קצה באיכות ללא פשרות, לצד פתרונות מקיפים לתחומי השליטה והבקרה בעולם התאורה.

ישראל FIRST

חברה ישראלית אלתם מאירה את ישראל. בין לקוחותינו – ערים, מושבים וקיבוצים ברחבי הארץ, כמו גם מפעלי תעשייה ובתי עסק – גדולים כקטנים.

אלתם היא חברה ישראלית, אשר מוצריה מרשתים את העולם. אלתם מייצאת את מוצריה למדינות רבות באירופה, ארה"ב, דרום אמריקה, דרום-מזרח אסיה, אוסטרליה, דרום אפריקה ועוד. כמו כן, אלתם עובדת בשיתוף פעולה עם חברות ענק עולמיות כמו Vossloh Schwabe (מקבוצת Panasonic), חברת LUNUX (איחוד בין החברות הגרמניות Hella וHellux), וחברות אירופאיות נוספות כגון LUG וCANALED. שיתופי הפעולה שלנו נבחרים בקפידה כדי להביא את מיטב מוצרי התאורה לרחובות ישראל.

גופי תאורת LED אמינים ואיכותיים

בין מוצרינו הרבים, אלתם מייצרת ומשווקת גופי תאורת לד אמינים ואיכותיים למגוון שימושים, כגון תאורת רחוב ושבילים, תאורה הצפה לתעשייה, תאורת פנים ועוד. כמו בכל מוצרינו, גם בגופי תאורת הלד אנחנו מקפידים להשתמש ברכיבים באיכות הגבוהה ביותר, ושואפים לספק ללקוחותינו מוצרים פשוטים לתפעול ולתחזוקה ברמת איכות גבוהה, כך שיפיצו את אורם שנים רבות.

מחקר ופיתוח - שליטה ובקרה

בעזרת מחלקת המחקר והפיתוח העצמאית, אלתם שמה לעצמה כיעד לא רק לעמוד בקצב התפתחות המהיר של שוק התאורה העולמי, אלא להוביל אותו. בהתאם לכך, אלתם פיתחה ושיווקה בשנים האחרונות מערכות שליטה ובקרה מתקדמות לתאורת רחוב לערים גדולות בארץ ובעולם. לאחרונה השיקה אלתם גם את אפליקציית OnSite לשליטה בתאורה היישר מהמכשיר הנייד, וכן דרייברים מתקדמים למערכי לד.

יבואן בלעדי של חברות אירופאיות מובילות

מדיניות האיכות


כבר מעל 50 שנה שמוצרינו מוכרים בזכות אמינותם הטכנית ורמת איכותם הגבוהה. זה הייחוד שלנו ועל זה אנחנו לא מוכנים להתפשר. 

איכות בשבילנו אינה רק איכות גופי התאורה והרכיבים שמיוצרים ומשווקים על ידינו.

בשבילנו באלתם עין-השופט, איכות היא גם איכות השירות, איכות המפעל, איכות הסביבה, ואיכות החברה שבה אנו חיים.

מדיניות האיכות שהגדרנו נכתבה כדי לעזור לנו להגיע ליעדים שאנו שואפים אליהם בתחום האיכות:

  • חברת אלתם עין-השופט שואפת להיות חברה מובילה בתחום התאורה בישראל ובשאר שווקי העולם.
  • על מנת להבטיח את איכות מוצריה, אלתם מקיימת מערך ניהול איכות המלווה את המוצרים משלבי הרכש והייצור ועד לאספקה ללקוחותיה וגם לאחריה.
  • הנהלת אלתם רואה באיכות כלי אסטרטגי בעל חשיבות רבה בדרך להגשמת יעדיה.
  • הנהלת אלתם מאמצת ומיישמת את דרישות תקן ת"י ISO 9001:2015 לארגון מערכת האיכות.
  • הנהלת אלתם מטפחת את תרבות האיכות, הידע, המיומנות והמקצוענות של החברה ועובדיה, על מנת לשמור על רמה טכנולוגית גבוהה של מוצריה והשירותים אותם מספקת החברה.
  • חברת אלתם פועלת לפי מדיניות איכות זו כדי לספק מוצרים באיכות גבוהה, בהתאם לדרישות הלקוח, לצד מחויבות לספק את מלוא התמיכה הטכנית הנדרשת.
  • חברת אלתם שוקדת על שיפור מתמיד של האיכות, בכדי להמשיך לקדם את איכות מוצריה, להוריד את העלויות ולקצר את זמני האספקה, לשביעות רצון לקוחותיה.
  • הנהלת אלתם שואפת למצוינות ורואה עצמה מחויבת להקרין מתרבות האיכות שלה על החברה והסביבה בה היא פועלת, כמו גם על חבר עובדיה, ספקיה וקהל לקוחותיה, וזאת על מנת לעמוד בדרישות האיכות המתקדמות בעולם.

אבני דרך


בין השירותים שאנחנו מציעים

ייעוץ מקצועי

ייצור והרכבה של גופי תאורה

מערך לוגיסטיקה מודרני

ביצוע סקר תאורה

פיתוח והנדסה מתקדמים

תכנוני תאורה

ייעוץ בנושא תחזוקה מונעת

מתן אחריות מורחבת למוצרים

ייעוץ בנוגע מענקי מדינה ואפשרויות מימון

התקנה בשטח