חדשות וארועים


כתבה כפי התפרסמה במגזין "רשויות" במרץ 2021
 
מאירים את הדמיון
בשיאו של משבר הקורונה, בזמן שעסקים רבים נכנסו למצב המתנה, שני מנהלים יזמו מהלך שמצית את הדמיון של כולנו ומוביל מהפכה בתחום התאורה בישראל. "בתקופה של אי-ודאות, זאת האחריות והמחויבות שלנו לספק את הוודאות לשוק". ישבנו עם מנכ"ל אלתם עין-השופט ועם מנכ"ל שטייניץ-לירד לשעבר ויצאנו מלאי תקווה.

 

הבשורה תגיע מעין-השופט. שני מותגי האיכות המובילים בישראל בתחום התאורה המקצועית מאחדים כוחות במטרה לספק פתרון ישראלי מלא ללקוחות.

כתבה ממגזין רשויות עין השופט מפעלי תאורה "עין-השופט מפעלי תאורה" - 100 שנות אור

פעילות חברת שטייניץ-לירד הנדסת תאורה, על עובדיה, ניסיונה ומותגיה השונים, מתקיימת החל מינואר 2021 תחת המטריה של מפעל אלתם עין-השופט. החיבור הזה, שיישא את השם עין-השופט מפעלי תאורה, מהווה בשורה של ממש לשוק התאורה המקצועית בישראל ומאגד בתוכו ניסיון מקצועי של מעל 100 שנים בתחום.

"אני גאה להגיד שיש לנו כיום את צוות ההנדסה, הפיתוח והתכנון המקצועי והמנוסה ביותר בישראל", אומר אוהד לשם, מנכ"ל שטייניץ-לירד לשעבר וכיום מנהל השיווק, המכירות והפיתוח העסקי בעין-השופט מפעלי תאורה. "החיבור הזה מאחד בין צוות הפיתוח, הייצור ואבטחת האיכות של אלתם, שהוא המנוסה והמתקדם ביותר בישראל, עם צוות הנדסת התאורה המקצועי, היצירתי והגמיש של שטייניץ", מסביר אוהד. "זה חיבור מנצח, כזה שיאפשר לנו לתת לא רק פתרונות מלאים וייחודיים ללקוחותינו, אלא גם כאלה שהם יכולים לסמוך עליהם לטווח ארוך."

כח ייצור ישראלי שיאפשר למלא את צרכי המשק הישראלי

"למרות שהיינו מתחרים בשנים האחרונות, תמיד הייתה הערכה הדדית בין החברות", מסביר מנשה שמש, מנכ"ל החברה. "משבר הבריאות העולמי עזר לנו להבין שבתקופות משבר חשוב לשמר גם כוח ייצור ישראלי שיאפשר למלא את כל צרכי התאורה של המשק. הכנסת הפעילות, ובמיוחד העובדים, של שטייניץ-לירד, יחד עם המותגים אלקטרוזן ו-D-LED  לתוך החברה שלנו מביא אלינו המון ידע בכל הנוגע להנדסת תאורת פנים וחוץ, תאורת חירום, תאורה אדריכלית ועוד. השילוב של כל תחומים אלו, יחד עם הידע והניסיון של אלתם בתחום תאורת רחוב ותעשיה, בקרת תאורה והעיר החכמה, מסייע לנו להפוך לחברה המובילה בישראל", ממשיך מנשה ומוביל אותנו לחזון המשותף של שניהם:

הבית לכל פתרונות התאורה והבקרה

"עין-השופט מפעלי התאורה היא הבית לכל פתרונות התאורה והבקרה. צוות ההנדסה שלנו מוכוון כדי לספק לרשויות פתרון מלא לכל צרכי התאורה", מסביר אוהד ומפרט: "החל מתאורת רחוב מדויקת, דרך תאורה אדריכלית שנותנת אופי לאתרים מרכזיים ברשות, ועד משרדי הרשות, בתי החולים, המוזיאונים, אולמות, איצטדיונים וכל מבנה או שטח אחר בתחומי הרשות. את כל זה אנחנו יודעים לעטוף בשמיכה של מערכות בקרה ועיר חכמה ולאפשר לרשות לנהל את כל מערכת התאורה שלה באופן המועיל ביותר לתושביה."

"תאפשרו לעצמכם לחלום חלומות, אנחנו פה כדי לעזור ולהגשים אותם."

RASHUYOT_MARCH2021

התמונה מפרויקט גשר יהודית, ת"א.
צילום: סיגל קולטון
יועצת תאורה: נועה לב