מערכת שליטה ובקרה


כבר ברור לכולם ש- LED הוא מקור האור של העתיד. הטכנולוגיה יעילה וחסכונית במיוחד. גופי  תאורת LED איכותיים הינם בעלי אורך חיים ארוך במיוחד.

 אך מה אם היינו אומרים לכם שאפשר להפוך את מערכת התאורה שלכם למדויקת, חסכונית וחכמה יותר?

 עם נסיון של יותר מעשור בתחומי השליטה והבקרה למערכות תאורה, אנחנו באלתם עין-השופט כבר מרגישים בטוחים להגיד: גם אתם יכולים לשפר את רמת החיסכון של המערכת שלכם ולהתאימה, כבר עכשיו, לדרישות העתיד.

הניסיון של אלתם עין השופט בתחום השליטה והבקרה במערכות תאורה כולל מספר רב של פרויקטים בערים גדולות של רכיבי השליטה והבקרה תוצרת אלתם, ושימוש במערכת ה-OnSite שפותחה על ידינו. ב-2018 ביצעה אלתם גם פרויקט מיוחד של התקנת גופי תאורת חוץ בשילוב מערכת שליטה ובקרה במועצה אזורית גדרות. זהו פרויקט ייחודי ומוצלח שבו גופי התאורה מתקשרים בעזרת תקשורת RF (גלי רדיו) עם הבקרים שנמצאים במרכזיות, ואלה מעבירים את המידע למערכת השו"ב. כך ניתן להיכנס ולנהל את מערך התאורה האזורי בכל זמן ומכל מקום.

מערכות השליטה והבקרה החכמות שלנו מאפשרות לכם לקבל את כל המידע שאתם צריכים  מערכת התאורה שלכם ולשלוט באפשרויות השונות.

בין אם אתם יושבים במרכז השליטה של העירייה או במשרד שלכם במפעל, אתם יכולים לעקוב ולנהל את מערכת התאורה שלכם מבלי לקום מהכיסא. באפשרותכם לעמעם רחובות או אזורים מסוימים לפי הצורך בכל זמן נתון, לנהל כראוי את צריכת האנרגיה של המערכת, לחסוך בעלויות החשמל ולדעת בכל זמן נתון על תקלות בשטח.

השליטה בידיים שלך!

צרו איתנו קשר לאיפיון ומתן פתרונות שליטה ובקרה למערכת התאורה שלכם.

Control Levels - ELTAM Control system