שותפים


אמור לי מי החברים שלך ואומר לך מי אתה...

עם השנים לומדים שהחוכמה בחיים היא לדעת לבחור את החברים שלך. למזלנו, ב-50 שנותינו צברנו לא מעט חוכמת חיים, שעזרה לנו לבחור את החברים שלנו – חברות ומותגי תאורה אמינים ומקצועיים. חברות מאורגנות, עם מערכי איכות מסודרים, שמוודאים שכל מוצר יוצא כפי שתיכננו אותו. חברות מנוסות אך חדשניות, שמכירות את צרכי השוק אך לא מפחדות לצאת מהמסגרת. חברות שיודעות לעשות את השינויים הנדרשים בהתאם לבקשותינו ובקשת לקוחותינו. חברות שאפשר לסמוך עליהן.

Vossloh Schwabe

ענקית התאורה הגרמנית מקבוצת היא שותף אסטרטגי של עין-השופט כבר למעלה מ- 25 שנה.

VS היא שחקן משמעותי בשוק התאורה כבר מעל ל- 100 שנים ומתמחה בייצור גופי ורכיבי תאורה – גופי תאורת LED לתאורת פנים, מודולי LED, דרייברים וספקי כוח ומגוון רחב של מוצרים לנורות פריקה.  מאז הקמתה בשנת 1919, החברה מובילה בשוק התאורה בפיתוח רכיבים וטכנולוגיות. הדרייברים ומודולי הלד של החברה הם בעלי המאפיינים החשמליים הגבוהים ביותר.

שיתוף הפעולה העמוק בין החברות מוביל גם לפיתוח גופי תאורה ייחודיים ולשימוש בדרייברים המתקדמים בגופי תאורה רבים המיוצרים על ידינו.

LUG

יצרנית גופי תאורה חדשנית עם נסיון של יותר מ- 25 שנים בשוק התאורה. ייצור גופי התאורה, כולל מודולי ה- LED נעשה במפעל החברה בפולין ומוצריה הותקנו ביותר ב- 50 מדינות ברחבי העולם.

גופי התאורה של חברת LUG מתאפיינים בעיצוב מודרני, זוכה פרסים, לפינוי חום יעיל, התקנה מהירה ונוחה ותחזוקה קלה.

ZUMTOBEL

ענקית התאורה צומטובל היא אחת מקבוצות התאורה הגדולות והמובילות בעולם. החברה הוקמה באוסטריה בשנת 1950 והיא כיום מהחברות המובילות בפיתוח וייצור פתרונות תאורה מתקדמים ואחד מהכוחות המובילים בתעשיית התאורה.

ZUMTOBEL פועלת כיום בכ-90 מדינות ברחבי העולם, מחזיק מערכי ייצור ב-10 מדינות לפחות ומעסיקה כ-6000 עובדים.

חברות נוספות בקבוצה הן: THORN, TRIDONIC, ACDC.

THORN

מובילה עולמית בפתרונות תאורה חדשניים ויעילים לתאורת פנים וחוץ.

לחברה, שהוקמה ב-1928, ועכשיו היא חלק מקבוצת ZUMTOBEL, ניסיון של כמעט 100 שנים בפיתוח וייצור פתרונות תאורה . ת'ורן היא שותפה שלנו כבר כ-20 שנה ופתרונותיה מאירים רחובות, כיתות לימוד, איצטדיוני ספורט ועוד בכל רחבי ישראל .

ת'ורן משקיעה כיום את מאמציה בפיתוח וייצור פתרונות תאורה יעילים המסייעים בשמירה על בריאות האדם בתעשייה, במשרדים, בבתי ספר ועוד..

LED LINEAR

החברה המובילה בעולם בפתרונות תאורה ליניאריים לתאורה אדריכלית לשימושי פנים או חוץ.

המוצרים של לד ליניאר משלבים עיצוב מרהיב, טכנולוגיה מתקדמת ויעילות אנרגטית.

החברה, המייצרת את גופי התאורה במפעלים בגרמניה, מתמקדת בפיתוח וייצור גופי מערכות בעלות מקדם החזרת צבע גבוה ובעל ספקטרום מלא, באחידות האור ואחידות גוון האור לאורך זמן, ובניהול החום של המוצרים.

החברה הוקמה ב-2002, בראשית עידן הLED, ומאז 2016 מהווה חלק מקבוצת פאגרהולט.

LED LINEAR הם שותפים ותיקים שלנו ופתרונותיהם מאירים אינספור בניינים, משרדים, פארקים ועוד בישראל.

UNILAMP

 חברה מובילה המתמחה בייצור תאורה מעוצבת ואיכותית לשימושי תאורת חוץ דקורטיבית.

יונילאמפ הוקמה בתאילנד ב-1993 ובמהרה הפכה ליצרן מוביל של פתרונות תאורה איכותיים וחדשניים לשימושים בבתי מגורים, שימושים מסחריים, תעשייתיים ומוסדיים.
החברה, המחויבת ליעילות אנרגטית, התאמה לתנאי שימוש וסביבה קשים ועיצוב מיוחד, מבטיחה ללקוחותיה (ולקוחותינו) חוויות תאורה יוצאות דופן.

יונילאמפ הם שותפים שלנו בישראל מזה שנים ארוכות, עוד לפני עידן הלד, וישראל מלאה בבולארדים, צמודי ושקועי קיר, גופי ראש עמוד ועוד מתוצרת UNILAMP.

EATON

 חברה מובילה המתמחה בייצור תאורה איכותית עם דגש על פתרונות תאורת חירום חכמה ומתקדמת.

בזכות השותפות עם EATON אנו זוכים לספק ללקוחותינו פתרונות מתקדמים בעיקר בתחום תאורת החירום

חברה גלובלית, שנוסדה באירלנד ובארה"ב, המעסיקה מעל 85,000 עובדים במעל 175 מדינות.

 EATON רואה את ייעודה בשיפור איכות החיים של בני אדם, ובהגנה על הסביבה. בחברה מציעים פתרונות שונים לאתגרי ניהול האנרגיה בעולם.