שותפים


אמור לי מי החברים שלך ואומר לך מי אתה...

עם השנים לומדים שהחוכמה בחיים היא לדעת לבחור את החברים שלך. למזלנו, ב-50 שנותינו צברנו לא מעט חוכמת חיים, שעזרה לנו לבחור את החברים שלנו – חברות ומותגי תאורה אמינים ומקצועיים. חברות מאורגנות, עם מערכי איכות מסודרים, שמוודאים שכל מוצר יוצא כפי שתיכננו אותו. חברות מנוסות אך חדשניות, שמכירות את צרכי השוק אך לא מפחדות לצאת מהמסגרת. חברות שיודעות לעשות את השינויים הנדרשים בהתאם לבקשותינו ובקשת לקוחותינו. חברות שאפשר לסמוך עליהן.

LUNUX

שם חברת העל שמאגדת בתוכה נסיון מצטבר של יותר מ-200 (!) שנים בתחום התאורה.

LUNUX היא איחוד של שתי חברות הענק הגרמניות HELLUX ו HELLA Industries היושבות ב-Laatzen, גרמניה, וידועות בזכות האיכות הגבוהה של מוצריהן, פיתוחים חדשניים ועיצוב מיוחד. החל מ-2018 גופי תאורת החוץ של החברה יפורסמו תחת השם HELLUX, בעוד גופי התאורה לתעשייה ופנים יפורסמו תחת השם LUNUX.

גופי התאורה שפותחו על ידי חברת HELLA מתאפיינים בטכנולוגיית ה-Plug&Play שלהם, ביחידות האור האוטונומיות שלהם, ביכולות פיזור החום הייחודיות ובהתחייבותם לחלקי חילוף ל-20 שנה. 

גופי התאורה הללו כבר מותקנים בפרויקטים רבים ברחבי הארץ בערים, מושבים, קיבוצים ומפעלי תעשייה.

Vossloh Schwabe

ענקית התאורה הגרמנית מקבוצת Panasonic היא שותף אסטרטגי של אלתם עין-השופט כבר למעלה מ- 20 שנה.

VS היא שחקן משמעותי בשוק התאורה כבר קרוב ל- 100 שנים ומתמחה בייצור גופי ורכיבי תאורה – גופי תאורת LED לתאורת פנים, מודולי LED, דרייברים וספקי כוח ומגוון רחב של מוצרים לנורות פריקה. 

LUG

יצרנית גופי תאורה חדשנית עם נסיון של יותר מ- 25 שנים בשוק התאורה. ייצור גופי התאורה, כולל מודולי ה- LED נעשה במפעל החברה בפולין ומוצריה הותקנו ביותר ב- 50 מדינות ברחבי העולם.

גופי התאורה של חברת LUG מתאפיינים בעיצוב מודרני, זוכה פרסים, לפינוי חום יעיל, התקנה מהירה ונוחה ותחזוקה קלה.