עין-השופט מפעלי תאורה היא החברה היחידה והמובילה בישראל

המספקת ללקוחותיה פתרון מלא למערכות התאורה שלהם

צפו בסרטון התדמית שלנו


אודות אלתם


100 שנות אור

עין-השופט מפעלי תאורה היא החברה המובילה בישראל בתחומי הנדסת התאורה והבקרה.

החברה מאגדת ניסיון מקצועי של 100 שנים בכל ההיבטים של שוק התאורה, שכן הינה חיבור של מותגי האיכות המובילים בישראל: אלתם עין-השופט ושטייניץ-לירד.

עין-השופט מפעלי תאורה הוקמה ב-1967 וכיום הינה החברה המובילה בישראל. החברה מורכבת ממותגי התאורה המובילים בארץ ובעולם.

פתרון מלא מבית אחד

עין-השופט מפעלי תאורה היא החברה היחידה בישראל שמפתחת, מייצרת, משווקת, מתקינה ומספקת פתרון מלא וכולל למערכות תאורת חוץ ופנים.

מערכות הבקרה מבית אלתם בקרה פעילות בפרויקטים בישראל כבר מעל עשור. שילובן עם גופי התאורה המתקדמים שלנו מאפשר לכם תאורה מדויקת וחיסכון מקסימלי באנרגיה.

אנשי המקצוע הטובים ביותר

לעין-השופט מפעלי תאורה צוות ההנדסה, הפיתוח, התכנון והייצור המקצועי והמנוסה בישראל. הצוות שלנו יודע לתת לכם פתרונות מלאים וייחודיים לטווח ארוך.

אנחנו מעודדים את אנשי המכירות, הפיתוח וההנדסה שלנו לחשוב בגדול ומחוץ לקופסא, כדי לתת לכם את הפתרונות הטובים ביותר.

המותגים המובילים בשוק התאורה

עין-השופט מפעלי תאורה דואגת כל הזמן לעמוד בחזית הטכנולוגית של עולם התאורה. אנחנו עושים את זה בעזרת קשר של עשרות שנים עם מיטב היצרנים המובילים בעולם התאורה. המפגש בין צוותי הפיתוח וההנדסה של החברות מאפשר לנו להביא ללקוחותינו את המוצרים הטובים והמתקדמים ביותר המותאמים בדיוק לצרכיהם. סל המוצרים שלנו הוא המקיף ביותר בישראל וכולל מוצרים מייצור ישראלי לצד המותגים המובילים בעולם וכולל עשרות גופי תאורה לכל שימוש שפותחו במיוחד לדרישות המפרט הבין-משרדי 08.

ידע ומסורת של יצרן

כמפעל יצרני מזה למעלה מ-50 שנה, אנחנו מכירים את גופי התאורה ומערכות הבקרה על כל רכיביהם. בעין-השופט מייצרים גופי תאורת LED כבר כ-20 שנה (!). אנחנו מביאים את כל הידע והניסיון שלנו בניהול תהליכי ייצור, בקרה, עיבוד וטיפול בחומרי הגלם, ניהול BOMים, עדכון גרסאות מוצרים ובקרת ואבטחת האיכות כדי לוודא שלקוחותינו יקבלו את גופי התאורה ורכיבי הבקרה הטובים ביותר והמתאימים לדרישות התקנים והלקוחות.

אלתם-שטייניץ - חיבור של מותגי איכות

עין-השופט מפעלי תאורה, או בשמה הרשמי: אלתם-שטייניץ מפעלי תאורה, כוללת בתוכה קבוצת מותגים ישראליים מובילים. ב-2021 נרכשה פעילות שטייניץ-לירד מידי קבוצת אינטר פלוס על ידי עין-השופט, ואיתה גם המותגים dled ותאורת החירום מבית אלקטרוזן. אלתם-שטייניץ - חיבור של מותגי איכות

יבואן בלעדי של חברות אירופאיות מובילות

מדיניות האיכות


כבר מעל 50 שנה שמוצרינו מוכרים בזכות אמינותם הטכנית ורמת איכותם הגבוהה. זה הייחוד שלנו ועל זה אנחנו לא מוכנים להתפשר. 

איכות בשבילנו אינה רק איכות גופי התאורה והרכיבים שמיוצרים ומשווקים על ידינו.

בשבילנו בעין-השופט מפעלי תאורה, איכות היא גם איכות השירות, איכות המפעל, איכות הסביבה, ואיכות החברה שבה אנו חיים.

מדיניות האיכות שהגדרנו נכתבה כדי לעזור לנו להגיע ליעדים שאנו שואפים אליהם בתחום האיכות:

  • חברת אלתם-שטייניץ מפעלי תאורה שואפת להיות חברה מובילה בתחום התאורה בישראל ובשאר שווקי העולם.
  • על מנת להבטיח את איכות מוצריה, אלתם מקיימת מערך ניהול איכות המלווה את המוצרים משלבי התכנון, הרכש והייצור דרך אספקה ללקוחותיה וגם לאחריה.
  • הנהלת אלתם-שטייניץ מפעלי תאורה רואה באיכות כלי אסטרטגי בעל חשיבות רבה בדרך להגשמת יעדיה.
  • הנהלת אלתם-שטייניץ מפעלי תאורה מאמצת ומיישמת את דרישות תקן ת"י ISO 9001:2015 לניהול מערכת האיכות בארגון.
  • הנהלת אלתם-שטייניץ מטפחת את תרבות האיכות, הידע, המיומנות והמקצוענות של החברה ועובדיה, על מנת לשמור על רמה טכנולוגית גבוהה של מוצריה והשירותים אותם מספקת החברה.
  • חברת אלתם-שטייניץ מפעלי תאורה פועלת לפי מדיניות איכות זו כדי לספק מוצרים באיכות גבוהה, בהתאם לדרישות הלקוח ולציפיות הלקוח, לצד מחויבות לספק את מלוא התמיכה הטכנית הנדרשת.
  • חברת אלתם-שטייניץ מפעלי תאורה שוקדת על שיפור מתמיד של האיכות, בכדי להמשיך לקדם את איכות מוצריה, להוריד את העלויות ולקצר את זמני האספקה, לשביעות רצון לקוחותיה.
  • הנהלת אלתם-שטייניץ שואפת למצוינות ורואה עצמה מחויבת להקרין מתרבות האיכות שלה על החברה והסביבה בה היא פועלת, כמו גם על חבר עובדיה, ספקיה וקהל לקוחותיה, וזאת על מנת לעמוד בדרישות האיכות המתקדמות בעולם.

אבני דרך


בין השירותים שאנחנו מציעים

ייעוץ מקצועי

ייצור והרכבה של גופי תאורה

מערך לוגיסטיקה מודרני

ביצוע סקר תאורה

פיתוח והנדסה מתקדמים

תכנוני תאורה

ייעוץ בנושא תחזוקה מונעת

מתן אחריות מורחבת למוצרים

ייעוץ בנוגע מענקי מדינה ואפשרויות מימון

התקנה בשטח